OSP Kępno Ochotnicza Straż Pożarna Kępno
Kępno

GBA 3/24 Renault Range D16 4x4/Szczęśniak

Nowy nabytek naszej jednostki GBA 3/24 Renault Range D16 4x4 zabudowany przez firmę Szczęśniak. Auto posiada zbiornik o pojemności 3 tyś litrów wody, zbiornik na środek pianotwórczy o pojemności 300 litrów i autopompę o wydajności 2400l/min. Auto wyposażone jest w armaturę wodną i pianową, zestaw narzędzi hydraulicznych LUKAS, komplet klinów do stabilizacji, zestaw PSP R1, defibrylator Philips, zestaw do segregacji poszkodowanych Triage, czujnik wielogazowy, radiotelefony analogowe szt.2 cyfrowe szt.1, detektor prądu, pompę szlamową, pompę pływającą, sprzęt burzący, piłę ratowniczą, piłę do stali/betonu, piłę do drzewa, wentylator oddymiający, 4 aparaty OUO MASA, agregat prądotwórczy.

GBA 2,5/16 Star 12-185/Stolarczyk

GBA 2,5/16 marki Star/Man zabudowany przez firmę Stolarczyk. Auto posiada zbiornik wody o pojemności 2,5 tyś litrów wody, zbiornik na środek pianotwórczy o pojemności 250l i autopompę o wydajności 1600l/min. Auto jest wyposażone mi.in w armaturę wodną i pianową, sprzęt burzący, piły do drzewa szt.2, pompy szlamowe szt. 2, ubrania chemiczne szt.4, radiotelefony analogowe szt. 2, worki z sorbentem, beczki na substancje ropopochodne.

SLOn Żuk/Osiny

Najstarszym autem wyjazdowym w naszej jednostce jest SLOn Żuk zabudowany przez firmę Osiny, auto wyposażone jest w agregat prądotwórczy oraz maszt oświetleniowy z sześcioma najaśnicami o mocy 1000W każda.
Najcześciej czytane na naszej stronie